Oferta

Co robimy?

Projektujemy, tworzymy i utrzymujemy strony www – zaproponujemy rozwiązania graficzne i funkcjonalne, które będą dostosowane do Państwa branży. Stworzymy rozwiązania, które ułatwią Państwu współprace z klientami, będziemy dbać o bezpieczeństwo strony, pomagać we wprowadzaniu zmian na stronie, dodawaniu nowych treści. Stworzymy przyjazny panel administracyjny, który pomoże Państwu w samodzielnej obsłudze strony www.

Pozycjonujemy strony www – zrobimy wszystko aby Państwa strona wyświetlała się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach, a klienci mogli ją łatwo odnaleźć z pośród wielu innych.

Projektujemy grafikę reklamową – przygotujemy dla Państwa wizytówki, logo, ulotki, foldery, katalogi, bannery, roll-upy. Pomożemy w identyfikacji wizualnej Państwa firmy.

Przeprowadzamy audyt stron www – przeanalizujemy już gotowe strony www pod kątem funkcjonalności, estetyki i poprawności działania, tak aby była ona wizytówką Państwa firmy. Postaramy się aby klienci mogli na niej łatwo i szybko znaleźć informacje, których potrzebują, a także aby była poprawnie przygotowana pod pozycjonowanie.

Wspieramy naszych klientów marketingowo – przygotujemy teksty blogerskie i pozycjonujące, zajmujemy się Google Adwords, google analitycs, obsługą social media. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak i współpracujemy długoterminowo.

Nie chca Państwo zatrudniać osób do obsługi zadań marketingowych, projektowania grafiki czy pozycjonowania stron? My się tym zajmiemy!